Szkolny turniej piłki nożnej

4 października odbył się w naszej szkole szkolny turniej piłki nożnej dla klas 4-5. Zgłosiły się 4 drużyny chłopców z klas: 4b (2 zespoły), 4c oraz 5b. Po losowaniu 4c grała z 4b (I zespół) i przegrała 0:2, natomiast 5b z 4b (II zespół) wygrała 3:2. W walce o III miejsce zmierzyły się drużyny z klasy 4c z 4b (II zespół). Po regulaminowym czasie był remis i rzuty karne zadecydowały o zwycięstwie chłopców z klasy 4b. O I miejsce walczyły drużyny z 5b z 4b (I zespół). Tutaj także był remis (3:3) i rzuty karne miały zadecydować o zwycięstwie.
Po raz pierwszy w historii szkolnego turnieju piłki nożnej został przyznany remis – po 30 kolejkach rzutów karnych nadal był remis. Emocji było bardzo dużo: 15 minut rzutów karnych nie wyłoniło zwycięskiej drużyny – taki turniej będzie na długo zapamiętany. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w szkolnej imprezie.

I miejsce: 5b i 4b (I zespół)
III miejsce 4b (II zespół)
IV miejsce 4c