Badminton dziewcząt

9 października reprezentacja naszej szkoły brała udział w I etapie rozgrywek międzyszkolnych w drużynowym badmintonie dziewcząt, który odbył się w Salezjańskiej Szkole Podstawowej.

Pierwszy pojedynek wygrała Natalia Dutkiewicz, następnie Małgorzata Sikora przegrała i przegrały w grze podwójnej (Natalia grała w parze z Anna Czubak). Było 2:1 dla SP51. Ponieważ gra się do 3 zwycięstw następny mecz grała Małgosia Sikora i wygrała swój pojedynek (stan meczu 2:2).

Ostatni mecz miał zadecydować o zwycięstwie. Natalia Dutkiewicz pierwszego seta wygrała, drugiego przegrała i złoty set wygrała na przewagi również uczennica z naszej szkoły (13:12). Tym samym wygraliśmy z SP51 3:2. Niestety następne mecze przegraliśmy z gospodarzami 0:3 i zajęliśmy II miejsce.