Wycieczka do Kids Farm

 

W czwartek 19 października wybraliśmy się na wycieczkę do gospodarstwa rolnego Kids Farm w Pamiątkowie.

Podczas wycieczki odwiedziliśmy zaczarowany ogród, w którym żyją kolorowe ptaki (papużki, bażanty), świnki morskie, króliczki oraz żółwie a także świnki wietnamskie i kózki. Mogliśmy też nakarmić kolorowe rybki. Następnie udaliśmy się do stajni, gdzie czekały na nas konie oraz kucyki.

Oprócz poznawania zwierząt poznaliśmy też pracę rolnika – pojechaliśmy na pole, aby dowiedzieć się, co można tam uprawiać. Zobaczyliśmy maszyny rolnicze a także sami wzięliśmy udział w wykopkach. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na posiłek i odpoczynek na świeżym powietrzu – zjedliśmy pieczone pyry z gzikiem a następnie szaleliśmy na boisku i w piaskownicy. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń!;)

Fotogaleria…