Warcaby klasyczne

8 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej w Warcaby Klasyczne, który przeznaczony był dla uczniów z klas 4-7. Zawody przebiegały w dwóch kategoriach: dziewczynki i chłopcy. Aby wyłonić miejsce III, potrzebna była dogrywka zarówno wśród dziewcząt i chłopców. I miejsce zajęła Maja Pacholczyk (kl. 7c), II miejsce – Natalia Dutkiewicz (kl. 6a), III miejsce – Natalia Kubisiak (kl. 5a). Wśród chłopców wygrał Rafał Styczyński (kl. 7c), II miejsce zajął Maciej Kubiak (kl. 4b), III miejsce – Marcin Tadyszak (kl. 4d). Wszyscy uczestnicy otrzymali czekoladowego Mikołaja, natomiast uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium, dostali pamiątkowe medale. W styczniu będą reprezentować naszą szkołę na zawodach międzyszkolnych.