Sportowe półkolonie

Podczas ferii w naszej szkole odbywały się półkolonie zorganizowane przez Młodzieżowy Klub Koszykówki Pyra.
W I tygodniu ferii wzięło udział 30 uczniów z klas 1-3 z naszej szkoły oraz SP35, natomiast w drugim tygodniu było zapisanych 45 uczniów z klas 3-5.
Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych na dużej i małej sali gimnastycznej: 1,5 godzinny treningu koszykarskiego oraz gier zespołowych do wyboru: piłka nożna, kwadrant, dwa ognie, rzucanka siatkarska.
Oprócz zajęć na sali dzieci były na basenie w Koziegłowach, w kręgielni w Niku, na trampolinach w Energi Parku, w kinie oraz uczestniczyły w Olimpiadzie Sportowej i turnieju mini-kosza.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz sportowe koszulki z logo klubu Pyry.