Szkolna Zerówka w Teatrze Animacji

7 marca uczniowie uczęszczający do zerówki szkolnej wybrali się do Teatru Animacji na spektakl pt. „Calineczka”. Dzięki niemu dzieci mogły uczestniczyć w niezwykłych podróżach maleńkiej bohaterki, której marzeniem było odnalezienie tajemniczej Krainy Elfów.

Uczniowie mieli okazję podziwiać piękne kostiumy występujących postaci, efektowną scenografię oraz nastrojowe piosenki. Po spektaklu dzieci miały okazję wybrać się na spacer za kulisy teatru oraz do Galerii Lalek. Przewodnikami byli aktorzy, którzy odpowiadali na pytania uczniów oraz demonstrowali możliwości animacyjne poszczególnych lalek. Wycieczka za kulisy teatru, z aktorami w roli przewodników, była dla uczniów niezapomnianą podróżą po fascynującym świecie Teatru Animacji.