Klasy 4-8 – Samorząd Uczniowski

W roku szkolnym 2018/19 stanowisko przewodniczącej Samorządu objęła Julia Jankiewicz z klasy 8a. 
 
Zgodnie z programem Przewodniczącej, jak i pomysłami uczniów naszej szkoły, Samorząd zorganizował turniej piłki nożnej z okazji Dnia Chłopca,  podziękowania dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Uczniowie klas 4-8 mieli możliwość zabawy podczas dyskoteki jesiennej oraz wróżb andrzejkowych.
Do zaplanowanych działań należy organizacja Konkursu Mikołajkowego, seansu filmowego w świetlicy szkolnej,  wybory Nauczyciela Roku, konkurs z okazji Dnia Muffinek i Pierwszego Dnia Wiosny. Zapewne zorganizujemy turniej sportowy z okazji Dnia Dziecka, dyskoteki w karnawale i na zakończenie roku szkolnego.
Opiekunowie:
Karolina Mager,  Maria Ciesielska-Woźniak,  Anna Kaźmierczak, Magdalena Grzeczka.