Konsultacje

KONSULTACJE DLA RODZICÓW 

Rok szkolny 2019/20

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień Godzina Sala
1. Ackermann Izabela czwartek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski 7/8
2. Aleksy Beata czwartek 9.50 – 10.30 pokój nauczycielski II p.
3. Aleksy Małgorzata środa 9.50 -10.35 pokój nauczycielski 7/8
4. Meller Joanna piątek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski 7/8
5. Barteczka Zbigniew czwartek 11.00 – 11.45 pokój nauczycielski 7/8
6. Bąkowska Natalia czwartek 9.00 – 10.00 s.13
7. Babij Paulina piątek 9.50 – 10.35 pokój nauczycieli WF
8. Brot Agata wtorek 12.50 – 13.35 pokój nauczycielski 7/8
9. Casadei Dorota środa 12.30 – 13.45 pokój nauczycielski 7/8
10. Cholewińska Patrycja czwartek 12.50 – 13.35 pokój nauczycielski 7/8
11. Ciesielska-Woźniak Maria piątek 10.30 – 11.30 s.13
12. Chyrek Agnieszka piątek 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski 7/8
13. Ciuksza Jacek środa 11.45 – 12.30 pokój nauczycieli WF
14. Kowalczyk Milena czwartek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski 7/8
15. Dolata Agnieszka piątek 9.50 – 10.20 pokój nauczycielski II p.
16. Drążkowiak Małgorzata wtorek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski II p.
17. Feliniak Zofia środa 9.15 – 10.00 s.13
18. Furmanowska Małgorzata poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski 7/8
19. Góra Justyna wtorek 8.00 – 8.45 pokój nauczycielski 7/8
20. Górczyńska Małgorzata środa 13.45 – 14.30 pokój nauczycielski II p.
21. Grzeczka Magdalena wtorek 15.45 – 16.30 s.57
22. Haracz Sylwia czwartek 10.50 – 11.35 pokój nauczycielski 7/8
23. Kaźmierczak Anna poniedziałek 10.50 – 11.35 pokój nauczycielski 7/8
24. Konarski Krzysztof czwartek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski 7/8
25. Komarnicka-Stodolny Dorota poniedziałek 12.50 – 13.35 s.15
26. Kłysz-Sokalska Natalia wtorek 14.35 – 15.20 s.9
27. Kukieła Jolanta środa 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski 7/8
28. Lebiedziński Marek poniedziałek 13.45 – 14.30 pokój nauczycieli WF
29. Lesińska Agnieszka wtorek 11.45 – 12.30 pokój nauczycielski 7/8
30. Łapawiec Marta poniedziałek 13.00 – 14.00 pokój nauczycieli WF
31. Wielogórska Katarzyna środa 10.50 – 11.35 pokój nauczycielski II p.
32. Nowak Magdalena poniedziałek 11.45 – 12.30 pokój nauczycielski 7/8
33. Nowosad Jagoda poniedziałek 10.50 – 11.35 pokój nauczycielski 7/8
34. Oczujda Marzena czwartek 8.50 – 9.40 pokój nauczycielski II p.
35. Plucińska Barbara czwartek 10.50 – 11.35 pokój nauczycielski II p.
36. Płowens Jakub wtorek 11.45 – 12.30 pokój nauczycielski 7/8
37. Sibora Monika czwartek 9.30 – 10.00 pokój nauczycieli WF
38. Sikorska-Oboda Julita wtorek 15.30 – 16.30 s.57
39. Sindalska Marta piątek 10.45 – 11.15 pokój nauczycielski 7/8
40. Sobczyńska Agnieszka wtorek 10.50 – 11.35 pokój nauczycielski 7/8
41. Stankiewicz Błażej czwartek 11.45 – 12.30 pokój nauczycielski 7/8, s. 55A
42. Sosnowska-Noculak Lidia piątek 15.30 – 16.00 s.13
43. Szeflińska Justyna czwartek 9:50-10:35 pokój nauczycielski 7/8
44. Szymczak Izabela wtorek 15.00 – 16.00 P 175
45. Szymczak Joanna czwartek 11.45 – 12.45 s.58
46. Tlaga Anna poniedziałek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski 7/8
47. Tomaszewska Maria piątek 12.00 – 12.30 pokój nauczycielski II p.
48. Wachowiak Beata czwartek 10.50 – 11.35 pokój nauczycielski II p.
49. Wachowiak Jolanta poniedziałek 8.00 – 8.45 s.34
50. Weber-Izydorek Katarzyna środa 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski II p.
51. Borkowska Anna czwartek 11.30 – 12.00 P 175
52. Czachorek-Obiegło Marta czwartek 11.30 – 12.00 P 175
53. Jędraszak Paulina czwartek 11.30 – 12.15 P 175
54. Jakubowska Grażyna wtorek 11.00 – 11.30 P 175
55. Kalida Maria wtorek 11.15 – 12.00 P 175
56. Gąsior Oliwia wtorek 9.45 – 10.30 P 175
57. Przybylak Karolina czwartek 9.00 – 9.45 P 175
58. Radziejewska Karolina wtorek 10.30 – 11.00 P 175