„Zimowe impresje” – edycja 2019

Dnia 8 lutego 2019 r. w ODK Orbita odbył się wernisaż podsumowującym konkurs fotograficzny pod hasłem „Zimowe impresje”. Poza tym uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego „Żwigurki” pod batutą pani Natalii Kłysz-Sokalskiej oraz uczniowie z klasy VIIa, którzy przygotowali piękne recytacje wierszy o zimie pod kierunkiem pani Beaty Korbanek.

Komisja konkursowa w składzie: Justyna Góra, Małgorzata Furmanowska, Katarzyna Habrych, Paweł Doskocz zdecydowała, że w kategorii klas I – III:

• I miejsce zajęła – Gabriela Ruiz-Jowsa,
  • II  miejsce zajął – Stanisław Echaust,
  • III miejsce zajął – Franciszek Motyliński.
  • Wyróżnienia otrzymali: Amelia Piasecka, Łukasz Kryszak, Marek Michalski, Pola Feliniak.

W kategorii klas IV – VI:

• I miejsce zajęła Maja Molewska,
  • II miejsce zajął Bartosz Konewka,
  • II miejsce zajęła Natalia Kubisiak,
  • III  miejsce zajął Mikołaj Pankowski,
  • III miejsce zajął Sebastian Graś,
  • III miejsce zajął Karcz Mikołaj
  • Wyróżnienia otrzymali: Bartosz Fiega, Anna Hreczyn, Tomasz Kryszak, Kacper Kuśnierek, Jan Ignaszak.

I miejsce w kategorii klas VII – VIII zajęła Julia Szeszuła.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz ODK Orbita za ufundowanie nagród. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie fotograficznym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Góra, Małgorzata Furmanowska